Aerowingo'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hakkımızda

Aerowingo havacılık sektörüne farklı bir yaklaşım ve vizyon getirmek isteyen bir grubun ürünüdür.

Grubumuz turizm ve seyahat sektöründe sahip olduğu 20 yıla yakın tecrübeye dayanarak uçak bileti ve hava yolu ile ulaşım konusunda hizmet almak isteyen müşterilerimize hızlı ve eksiksiz bir çözüm sunmayı amaçlamıştır.

Aerowingo uçak bileti satın almak isteyen müşterilerine en fazla alternatifi basit ve hızlı bir şekilde sunarak tercih ve satın alma süreçlerini hızlandırmayı amaçlar.

Tüm bu anlayışın altında 2 milyondan fazla kişiye uçak bileti satın alma konusunda hizmet vermiş olmak yatmaktadır.

Aerowingo ekibi Türkiyenin köklü kurumlarında birçok yeniliğe imza atmış, alanlarında uzman teknik ve yönetici personelden oluşmaktadır.

Sizler için oluşturduğumuz bu yeni uçak bileti satın alma tecrübesinden en iyi şekilde yararlanmanızı dileriz.

 

Aerowingo:Uçak bileti almanın en hızlı ve kolay yolu

Biz Kimiz?

Aerowingo, seyahat sektörüne farklı bir yaklaşım ve vizyon getirmek isteyen yenilikçi bir platformdur. Uçak bileti, konaklama ve transfer hizmetlerinin hepsinin bir arada bulunduğu sistemimizde seyahat ürünlerini hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.

Hedefimiz

Aerowingo, seyahat etmek isteyen müşterilerine en fazla seyahat alternatifini en basit ve hızlı bir şekilde bir arada sunarak tercih ve satın alma süreçlerini hızlandırmayı amaçlar. Geniş bir tedarikçi ağından temin edilen uçak bileti, otobüs bileti, otel, villa, deniz otobüsü, tur, sigorta ve transfer hizmetleri sunan Aerowingo, doğru ve hızlı bir seyahat planlaması yapmanızı sağlar.

Tecrübemiz

Turizm ve seyahat sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye sahip grubumuz, çok çeşitli ülkelerde 10 milyondan fazla kişinin seyahat planlamasına yardımcı olmuş, istedikleri ve hayal ettikleri seyahat ve tatil imkânlarını başarıyla sunmuştur. Seyahat ve tatil sektörünün her alanında uzmanlaşmış olan grubumuz, sahip olduğu tüm tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; daha hızlı, kolay ve güvenli seyahat çözümlerini Aerowingo markası adı altında, internet ve mobilde de sizlerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Ekibimiz

Aerowingo ekibi, Türkiye’nin köklü kurumlarında birçok yeniliğe imza atmış, alanlarında uzman teknik ve yönetici personelden oluşmaktadır. Aerowingo, konusunda uzman 350 personel ile 23 ülkede kullanıcılarına kendi dillerinde hizmet vermektedir.

Seyahat Ürünlerimiz

Sosyal Medya Sayfalarımız